Чому дівчата з гурту Selfy відмовилися від «Дубаїв»?

«Балувані» красуні, Гурт #Selfy, презентували новий кліп «Відлуння», у якому з властивою їм шаленістю та самоіронією показали, як вміють відриватися дівчата. І не так  важливо, що вони обрали для відпочинку: Дубаї чи зелений туризм. Головне – це настрій та компанія красенів-спортсменівJ

Дівчата поділилися несподіванками, які спіткали їх під час зйомок:

«Зйомки цього кліпу запам'ятаються нам надовго, тому що знімальний процес призупинявся декілька разів. Коли ми їхали на локацію, нас зустрів дуже сильний дощ, який змусив усю знімальну групу чекати кращої погоди. Та найприємніше, що у цей час нас почали впізнавати місцеві жителі, проїжджаючі повз машини зупинялися та спостерігали за процесом. Люди підходили фотографуватися, розповідали про те, як наша «Галя балувана» підкорила їх, та ще дужче вони раділи, коли дізнавалися, що стали свідками зйомок нового кліпу «Відлуння» Ось так приємно та весело ми перечекали стихію! Така підтримка від людей дала можливість не аби як підзарядиться позитивною енергією»

Гурт #Selfy з’явився у 2014 році. Але саме завдяки піснями «Галя балувана» та «Вишиваночка», які лідирують за прослуховуваннями у багатьох музичних чартах, дівчата з гурту стали справжніми народними улюбленицями.

До речі, у кліпі «Відлуння» знову з’являється темпераментна Галя, яка вже запам’яталась глядачам з дебютного кліпу дуету. Але цього разу вона предстала у зовсім неочікуваному образі.

Режисером спекотного кліпу став Влад Разиховський.

Style Records
Selfy  – Відлуння

https://www.youtube.com/watch?v=uDtJEP4g-uI